ESG – wyższy poziom ochrony środowiska czy sprytny zabieg marketingowy?

14 październik 2021

Eksperci zajmujący się ochroną środowiska są zgodni: „Czas na rozważania już minął, przyszła pora na działanie!” Wdrażanie rozwiązań, które realnie chronią klimat i środowisko naturalne, jest konieczne także w branży magazynowo-logistycznej.

Inwestorzy, wykonawcy i najemcy tego sektora dostrzegają problem i wykazują coraz większą troskę o środowisko naturalne, a najnowsze inwestycje są realizowane z uwzględnieniem bardzo wysokich standardów proekologicznych. Nie wystarcza już zwykłe certyfikowanie inwestycji, a najwięksi gracze coraz chętniej przeprogramowują funkcjonowanie całej firmy zgodnie ze standardami ESG – wpływa to korzystnie nie tylko na postrzeganie firmy, ale także na środowisko naturalne oraz zwrot z inwestycji. Ale jak rozróżnić politykę ESG i zwykły greenwashing? Zapytajmy najlepszych ekspertów – praktyków!

Zapraszamy do udziału w 17. Konferencji Magazynów i Logistyki, w programie której znajduje się m.in. panel zatytułowany: „Zieleń bardziej soczysta”. O polityce ESG w branży magazynowej będą dyskutować goście Toma Listowskiego, partnera, dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa. Dyskusja startuje o godzinie 10:25. Spotykamy się już 21 października w hotelu Westin w Warszawie, zapraszamy do rejestracji poprzez stronę konferencji.

17. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej
Warszawa
Hotel Westin